Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 21°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
18°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Severnoprimorski župani z ministrom Vebrom o ......


GASILCI IN ZAŠČITA

| |
23.02.2015      18:59
A A

Severnoprimorski župani z ministrom Vebrom o naravnih nesrečah(Foto: Stanislav Črvič)
(Foto: Stanislav Črvič)
Deli:

V ponedeljek, 23. februarja, sta se minister za obrambo Janko Veber in poveljnik Civilne zaščite Republike Slovenije Srečko Šestan v Novi Gorici sestala z župani občin severnoprimorske regije. Šlo je za delovno srečanje, ki je bilo napovedano že za konec januarja, vendar ga je tedaj preprečilo obilno sneženje. Na posvetu je beseda tekla o ukrepanju na področju varstva pred naravnimi in drugimi nesrečami.


To je bil drugi regijski posvet, ki ga je Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje organizira za izboljšanje pripravljenosti na nesreče in obvladovanje njihovih posledic ter oskrbe ljudi, prizadetih v nesrečah. Regijskega posveta so se udeležili tako župani ali drugi predstavniki občin Ajdovščina, Bovec, Brda, Cerkno, Idrija, Kanal, Kobarid, Miren-Kostanjevica, Nova Gorica, Renče-Vogrsko, Šempeter-Vrtojba, Tolmin in Vipava ter civilne zaščite. Delovno srečanje med ministrom, poveljnikom Civilne zaščite Republike Slovenije in severnoprimorskimi župani je bilo namenjeno pogovoru o nadvse aktualni tematiki, saj so številne naravne nesreče od poplav do žledu zelo prizadele tudi območje goriške statistilčne regije.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.