Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
17°C
4°C
JUTRI
18°C
7°C
5789

Povabilo k posredovanju predloga kandidature za imenovanje predstavnika Občine Šempeter - Vrtojba v svet zavoda za gasilsko in reševalno dejavnost – Gasilska enota Nova Gorica

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja je objavila povabilo k posredovanju predloga kandidature za imenovanje predstavnika Občine Šempeter - Vrtojba v svet zavoda za gasilsko in reševalno dejavnost – Gasilska enota Nova Gorica. Poziv si lahko ogledate TUKAJ.


Predloge kandidatur, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo in da ni član v upravljavski in poveljniški strukturi prostovoljnih gasilskih društev ali njihovih zvez (v prilogi) posredujete po pošti na naslov: Občina Šempeter- Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja« ali po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si , da bo dostavljeno do vključno 12. 4. 2021.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi