Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
9°C
-3°C
JUTRI
9°C
-5°C
1141

Pogoji za brezplačno uporabo plakatnih mest za referendumsko kampanjo: Zakonodajni referendum o Zakonu o spremembah in dopolnitvah Zakona o vodah (ZV-1G)

Občina Šempeter-Vrtojba je objavila pogoje za brezplačno uporabo plakatnih mest za referendumsko kampanjo: Zakonodajni referendum o Zakonu o spremembah in dopolnitvah Zakona o vodah (ZV-1G). Pogoje si lahko ogledate TUKAJ.

Organizatorji referendumske kampanje morajo vlogo za uporabo brezplačnih plakatnih mest dostaviti najkasneje do 30. 6. 2021 do vključno 12. ure, na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici (glavna pisarna), priporočeno po pošti ali osebno, s pripisom "BREZPLAČNO PLAKATIRANJE - ZAKONODAJNI REFERENDUM O ZAKONU O SPREMEMBAH IN DOPOLNITVAH ZAKONA O VODAH (ZV-1G), ali jo pošljejo po elektronski pošti na naslov: info@sempeter-vrtojba.si. Po pošti poslana ponudba mora (ne glede na vrsto pošiljke) prav tako prispeti na naslov do navedenega datuma in ure.Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi