Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 21°C
petek, 20.10.2017
9°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
12°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Objavljen Javni razpis za sofinanciranje ......


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
05.02.2016      9:51
A A

Objavljen Javni razpis za sofinanciranje socialno-humanitarnih dejavnosti v letu 2016Deli:
Obveščamo vas, da je Občina Šempeter-Vrtojba objavila Javni razpis za sofinanciranje socialno-humanitarnih dejavnosti v letu 2016. Predmet javnega razpisa je sofinanciranje programov prostovoljnih in neprofitnih organizacij, ki se bodo izvajali na območju oz. za območje Občine Šempeter-Vrtojba:
  • humanitarnih in invalidskih organizacij,
  • dobrodelnih organizacij,
  • organizacij za samopomoč,
  • drugih društev, zavodov in organizacij, ki izvajajo programe na področju sociale, zasvojenosti, socialnega varstva otrok in mladine, starejših občanov ter druge humanitarne in neprofitne programe in so registrirani za opravljanje te dejavnosti.

Razpisna sredstva niso namenjena za sofinanciranje formalnega izobraževanja, nakupa in vzdrževanja nepremičnin in opreme, stroškov dela izvajalcev programov/projektov in programov/projektov, ki so sofinancirani iz drugih razpisov občine. Rok za prijave je 26. februar 2016. Razpisno dokumentacijo dobite TUKAJ.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.