Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 18.10.2018

pretežno jasno
Zvečer bodo padavine ponehale. Ponoči se bo deloma zjasnilo, proti jutru bo v notranjosti Slovenije nastala megla ali nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 11, na Primorskem do okoli 14 °C.
12°C | 24°C
petek, 17.10.2018
12°C | 23°C
sobota, 19.10.2018
11°C | 24°C
nedelja, 20.10.2018
9°C | 24°C
ponedeljek, 21.10.2018
9°C | 18°C
Opozorila
Sreda, 17.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
24°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Občina uspešna na Javnem razpisu Fundacije za ......


ŠPORT, TURIZEM, OBČINSKE

| |
18.04.2016      17:18
A A

Občina uspešna na Javnem razpisu Fundacije za šport za sofinanciranje gradnje športnih objektovDeli:

Že lani oktobra je Občina Šempeter-Vrtojba uspešno zaključila prvo fazo izvedbe »Športnega parka Šempeter«. V okviru prve faze je bilo urejeno nogometno igrišče ter poligon za gravitacijske kolesarje. Vse od dneva odprtja postaja Športni park vedno bolj športno, rekreacijsko in tudi turistično zanimiv, saj privablja številne obiskovalce.

 

Za nadaljevanje izvedbe športnega parka, in sicer za izvedbo programa »Športni park Šempeter – II. faza«, je Občina Šempeter-Vrtojba uspešno kandidirala na Javnem razpisu Fundacije za šport za sofinanciranje gradnje športnih objektov v letih 2016, 2017 in 2018, ki je bil objavljen novembra lani.  

 

Na področju gradnje športnih objektov je Fundacija za šport obravnavala kar 287 vlog, ki so prispele na javni razpis. Ena izmed teh je bila tudi vloga Občine Šempeter-Vrtojba, ki je na razpisu kandidirala s projektom »Športni park Šempeter – II. faza«. V tem okviru namerava občina obstoječim športnim površinam dodati nove: igrišča za odbojko na mivki z dvema igralnima poljema ter fitnesa na prostem vključno z vadbenim poligonom »street workout« ter ureditev celotnega območja s pripadajočo komunalno infrastrukturo. Vrednost prijavljenega programa je ocenjen na skupaj 156.854,66 EUR skupaj z DDV, od tega bo Fundacija za šport v treh letih sofinancirala 30.857,00 EUR, preostala sredstva pa bo krila občina.   

 

Z novimi športnimi površinami bo šempetrski Športni park še v večji meri postal urbana lokacija za druženje ter skozi šport občanom in obiskovalcem omogočal kvalitetno preživljanje prostega časa.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.