Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
12°C
7°C
JUTRI
10°C
9°C
4641

Povabilo k posredovanju predloga kandidature za predstavnika Občine v svetu zavoda Zdravstveni dom - Osnovno varstvo NG

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba vabi k posredovanju predlogov za kandidaturo za predstavnika Občine Šempeter-Vrtojba v Svetu zavoda Zdravstveni dom - Osnovno varstvo Nova Gorica. Mandat članov sveta zavoda traja štiri leta in so po preteku mandata lahko ponovno imenovani.

Skladno s 98. členom Poslovnika Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba kandidate za imenovanje lahko predlagajo svetniki, svetniške skupine in župan.

 

Komisija naporoša, da predlog kandidature, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo (v prilogi) posredujete po pošti na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja« ali po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si  oz. oddate osebno na sedežu občinske uprave, da bo dostavljeno do 14. 12. 2020.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi