Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
12°C
-1°C
JUTRI
12°C
-2°C
626

Imenovanje predstavnika v Svetu knjižnice Goriška knjižnica Franceta Bevka Nova Gorica

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba vabi k posredovanju predlogov za kandidaturo za predstavnika Občine Šempeter-Vrtojba v Svetu knjižnice Goriška knjižnica Franceta Bevka Nova Gorica. Mandat članov sveta knjižnice traja pet let in so lahko največ dvakrat zapored imenovani.

Skladno s 98. členom Poslovnika Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba kandidate za imenovanje lahko predlagajo svetniki, svetniške skupine in župan.

Predlog kandidature posredujete komisiji za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo (v prilogi 1), da bo dostavljeno  do ponedeljka 14. 12. 2020, po pošti na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3 a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja« ali po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi