Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno, pojavljale se bodo krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 28 °C.
17°C | 30°C
torek, 17.07.2018
16°C | 31°C
sreda, 18.07.2018
15°C | 33°C
četrtek, 19.07.2018
16°C | 33°C
petek, 20.07.2018
16°C | 32°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
30°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Nagrajenci spomladanske križanke Glasila ......


OSTALO

| |
11.05.2017      9:55
A A

Nagrajenci spomladanske križanke Glasila Občine Šempeter-Vrtojba Nagrajenci spomladanske nagradne križanke: Renato Fabjan, Katjuša Rabzelj, Marjan Simovič in direktor podjetja Franel, Andrej Frančeškin
Nagrajenci spomladanske nagradne križanke: Renato Fabjan, Katjuša Rabzelj, Marjan Simovič in direktor podjetja Franel, ...
Deli:

Tudi tokrat vam z veseljem sporočamo, da smo do 2. maja 2017 v našo redakcijo prejeli kar 36 rešenih križank in vsakemu posebej čestitamo za super reševanje naše nagradne križanke. 3. maja 2017 smo v skladu s pravilnikom, ki ga lahko dobite na spletni strani občine, izžrebali tri nagrajence. Žrebanje je potekalo brez zapletov in hitro so bili znani trije srečneži: Renato Fabjan, Katjuša Rabzelj in Marjan Simovič.

Pokrovitelj spomladanske nagradne križanke je bilo podjetje Franel, ki je za nagrajence pripravilo posebne darilne pakete različnih kozarcev. Podelitev nagrad je potekala 10. maja 2017, kjer je sam direktor podjetja Franel, Andrej Frančeškin, nagrajencem predal nagrade in presenetil tudi vse tiste, ki ste nam poslali rešeno križanko, s tolažilno nagrado, ki jo boste prejeli po pošti.

Ekipi podjetja Franel se iz srca zahvaljujemo za sodelovanje in pokroviteljstvo, vas drage bralke in bralci pa vabim, da ponovno sodelujete pri naši nagradni igri, saj bo morda naslednjič sreča prav na vaši strani. V poletni številki vam super nagrade pripravlja podjetje Naturavit – naravna kozmetika
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.