Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
15°C
-1°C
JUTRI
14°C
1°C

Imenovanje dveh predstavnikov Občine Šempeter-Vrtojba v Svetu zavoda KŠTM Šempeter-Vrtojba

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba (v nadaljevanju: KMVVI) vas vabi, da podate dva predloga za imenovanje predstavnika občine v Svet zavoda »Zavod za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti Šempeter-Vrtojba«.


Skladno s VI. poglavjem Poslovnika Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba (Uradni list RS št.: 5/2018), kandidate za izvolitve ali imenovanje lahko predlagajo svetniki, svetniške skupine in župan.


Predlog kandidature, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo (v prilogi), posredujete po pošti na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja – SZ KŠTM« ali po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si , da bo dostavljeno do vključno 15. 3. 2021 do 12. ure.
Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi