Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
18°C
4°C
JUTRI
17°C
7°C
4060

Imenovanje predstavnika Občine Šempeter-Vrtojba v Svetu zavoda Glasbena šola Nova Gorica

Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba (v nadaljevanju: KMVVI) vas vabi, da posredujete predlog kandidature za predstavnika/co Občine Šempeter-Vrtojba v Svetu zavoda Glasbene šole Nova Gorica.


Skladno s VI. poglavjem Poslovnika Občinskega sveta Občine Šempeter-Vrtojba (Uradni list RS št.: 5/2018), kandidate za izvolitve ali imenovanje lahko predlagajo svetniki, svetniške skupine in župan.


Predlog kandidature posredujete KMVVI, vključno s podpisano izjavo kandidata, da soglaša s kandidaturo, po pošti na naslov: Občina Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom »Za komisijo za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja – SZ Glasbena šola« ali po e-pošti na: info@sempeter-vrtojba.si , da bo dostavljeno do vključno 15. 3. 2021 do 12. ure.Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi