Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 17°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 20°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 20°C
petek, 27.10.2017
8°C | 18°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
17°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Obisk nemške gospodarske delegacije


GOSPODARSTVO

| |
21.01.2016      7:08
A A

Obisk nemške gospodarske delegacijeDeli:
V sredo, 20. januarja 2016, je Goriško obiskala 25-članska nemška delegacija, ki jo je vodil minister za nemški Bundesrat, Evropo in mednarodne zadeve zvezne dežele Baden-Württemberg Peter Friedrich, spremljala pa jo je nemška veleposlanica v Sloveniji dr. Anna Elisabeth Prinz. Srečanja se je udeležil in goste, med katerimi je bil član uprave družbe Mahle Wilhelm Emperhoff, v Coroninijevem dvorcu sprejel tudi župan Milan Turk.

Glavni namen obiska je bil vzpostavitev sodelovanja med izobraževalnimi in gospodarskimi organizacijami ter vzpostavitev izobraževanja za potrebe trajnostnega gospodarskega razvoja v regiji. Ob tej priložnosti so se zbrani najprej v Novi Gorici nato pa v Šempetru seznanili tudi z globalno skupino Mahle ter njeno vizijo razvoja in sodelovanja z lokalnimi skupnostmi.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.