Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
9°C
-2°C
JUTRI
10°C
-3°C

Javni razpis za spodbujanje začetnih investicij in investicij v razširjanje dejavnosti in razvoj, promocijskih aktivnosti podjetij ter spodbujanje najema poslovnih prostorov na območju Občine Šempeter-Vrtojba

Občina Šempeter-Vrtojba je objavila Javni razpis za spodbujanje začetnih investicij in investicij v razširjanje dejavnosti in razvoj, promocijskih aktivnosti podjetij ter spodbujanje najema poslovnih prostorov na območju Občine Šempeter-Vrtojba. Razpis si lahko ogledate TUKAJ

Vlogo z oznako »NE ODPIRAJ – VLOGA NA JAVNI  RAZPIS za spodbujanje začetnih investicij in investicij v razširjanje dejavnosti, razvoj, promocijskih aktivnosti podjetij ter spodbujanje najema poslovnih prostorov na območju Občine Šempeter-Vrtojba« pošljete vključno do 23. 5. 2018 do 12. ure. Kot pravočasna se šteje vloga, ki bo najkasneje do 23. 5. 2018 do 12. ure prispela po pošti oziroma bo osebno oddana na naslov OBČINA ŠEMPETER-VRTOJBA, Trg Ivana Roba 3a, 5290 Šempeter pri Gorici. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!