Logo MojaObčina.si

Šempeter-Vrtojba

DANES
19°C
13°C
JUTRI
18°C
12°C
2976

Objavljen javni razpis za sofinanciranje nakupa in vgradnje malih komunalnih čistilnih naprav na območju Občine Šempeter-Vrtojba

Občina Šempeter-Vrtojba je objavila javni razpis za sofinanciranje nakupa in vgradnje malih komunalnih čistilnih naprav na območju Občine Šempeter-Vrtojba. Do nepovratnih sredstev so upravičene fizične osebe s stalnim prebivališčem na območju Občine Šempeter-Vrtojba, ki so lastniki ali solastniki enostanovanjskih ali večstanovanjskih stavb. V primeru izgradnje skupne MKČN za več enostanovanjskih objektov ali za enega ali več večstanovanjskih objektov, je upravičenec in vlagatelj vloge tisti investitor, na čigar zemljišču bo čistilna naprava zgrajena. Do sofinanciranja niso upravičene pravne osebe.

Celotno besedilo razpisa najdete TUKAJ.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi