Logo MojaObčina.si
DANES
21°C
9°C
JUTRI
25°C
10°C
Oceni objavo

Obvestilo o pričetku del na trasi VRS - Sotina v sklopu projekta Nadgradnja vodovodnega sistema B

Teleg-m d.o.o.

Cesta v Pečale 36

1000 Ljubljana                                         

OBVESTILO

Podjetje Teleg – m d.o.o. vas obvešča, da se bo dne 29.05.2023 pričelo z gradbenimi deli za izgradnjo projekta »NADGRADNJA VODOVODNEGA SISTEMA B, sklop  2 v občini Rogašovci - k.o. Sotina na trasi VRS

V času gradnje bo popolna zapora lokalne ceste, zato vas obveščamo, da bo v tem času moten dostop do vaših hiš, gospodarskih objektov in parcel. Prosimo vas, da v času gradnje ne parkirate na gradbišču in uporabljate obvozne ceste.

V primeru, da poteka trasa tudi/ali po/ob vaši parceli Vas prosimo, da nas opozorite za mejna znamenja – mejnike, ki bi jih morebiti lahko poškodovali ali med gradnjo celo odstranili. (Opozorilo potrebujemo zaradi povrnitve mejnih znamenj v prvotno stanje.)

Za razumevanje in potrpljenje se Vam že vnaprej zahvaljujemo!              

Teleg-m d.o.o.

Ljubiša Djukarić 031 641 333

Oglejte si tudi