Logo MojaObčina.si

Rečica ob Savinji

JUTRI
32°C
13°C
PON.
32°C
14°C

zaposlitev

Savinjska regija
Sreda, 21. Avgust. 2019

CNC operater (m/ž) v Laškem

  • možnost takojšnje zaposlitve z željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • dvoizmensko delo,
  • številne ugodnosti za zaposlene,
  • možnost nenehnega učenja in razvoja.
Torek, 03. September. 2019

Konstrukter / projektant (m/ž) v okolici Celja

  • delo v mladem in prijetnem kolektivu ter stabilnem podjetju,
  • možnost nenehnega učenja in razvoja,
  • odgovorno in samostojno delo.
Četrtek, 05. September. 2019

Posluževalec peskalnega stroja (m/ž)

  • stimulativno in redno plačilo,
  • številne ugodnosti za zaposlene.

Kadrovska potreba je za določen čas treh mesecev z možnostjo podaljšanja zaposlitve za nedoločen čas.

Petek, 06. September. 2019

Posluževalec CNC (m/ž) v Slovenskih Konjicah

Želite biti del mednarodnega podjetja, ki je eden izmed vodilnih proizvajalcev na področju evropske kemične in gumarske industrije? V kolikor že imate delovne izkušnje in izpolnjujete navedene pogoje za zaposlitev, vas vabimo, da postanete del uspešnega kolektiva.
Sobota, 07. September. 2019

CAM programer

Opis dela: CAM programiranje (izdelava in priprava programov) za 3 in 4 osne obdelovalne stroje, simulacije in nadzor nad programi, testiranje in uvajanje novitet na programskem in orodnem področju,...
Petek, 13. September. 2019

Tehnolog za razvoj procesov obdelave

Pričakujemo: visokošolsko izobrazbo strojne smeri (diplomirani ali univerzitetno diplomirani inženir strojništva), aktivno znanje angleškega jezika, 3 leta delovnih izkušenj, zaželene so izkušnje v avtomobilski industriji, zaželeno je obvladanje orodij KAIZEN, KANBAN, FMEA, PARETO analiza in drugih statističnih metod.
Sobota, 14. September. 2019

CNC operaterji pozor! Za svoje dosežke večkrat nagrajeno podjetje, išče nove sodelavce! V kolikor imate izkušnje z delom na CNC stroju, se čimprej prijavite! Dvoizmensko delo, številne bonitete za zaposlene in stimulativno plačilo, so zagotovo pravi razlogi za vašo prijavo.