Logo MojaObčina.si
JUTRI
16°C
1°C
SRE.
14°C
3°C
Oceni objavo

TRADICIONALNO SREČANJE STAREJŠIH

V nedeljo, 19. novembra, je bila Osnovna šola Rečica ob Savinji  v znamenju spominov, smeha in sproščenega klepeta, saj je Občina pripravila tradicionalen sprejem za občane, starejše od 70 let. Na srečanje se je od nekaj več kot 300 povabljenih odzvalo 130 občank in občanov. Večina med njimi se je najprej udeležila svete maše, ki jo je daroval župnik Vinko Čonč, obogatili pa cerkveni pevci. Nato so v šoli z veseljem prisluhnili bogatemu programu, ki so ga pripravili učenci s svojimi mentoricami. Zazveneli sta pesem in harmonika, učenci so recitirali in plesali, v vseh nastopih pa izražali spoštovanje in ljubezen do starih staršev in nasploh starejših. Zbranim sta prijetno nedeljsko popoldne zaželela ravnatelj Peter Podgoršek in županja Majda Potočnik, ki sta najstarejšima udeležencema podelila priložnostni šopek. Piko na i so postavile šolske kuharice, ki so poskrbele za slastno kosilo.

Oglejte si tudi