Logo MojaObčina.si

Rečica ob Savinji

JUTRI
16°C
5°C
PET.
17°C
6°C

EVROPSKI TEDEN MOBILNOSTI TUDI V NAŠI OBČINI

Občina Rečica ob Savinji se je uspešno prijavila na javni razpis za sofinanciranje priprav in izvedbe Evropskega tedna mobilnosti 2020. Ministrstvo za infrastrukturo je Občini za izvajanje aktivnosti odobrilo skoraj 6 tisoč evrov nepovratnih sredstev Sklada za podnebne spremembe. V okviru projekta bo občina septembra pripravila dva večja dogodka, in sicer organiziran pohod za promocijo hoje ter  kolesarski dan za promocijo kolesarjenja. Poleg tega bomo pripravili več izobraževalnih dogodkov za otroke, v ospredju pa bo pomen trajnostne mobilnosti.

Promocijski video je objavljen na spletni strani: https://mobilityweek.eu/campaign-resources-for-2020/

- Campaign Video 2020
- Slovenian (verzija s slovenskimi podnapisi)

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi