Gimnastičarji ŠD Partizan Ravne blesteli na OP Renče in na 1. tekmi za pokal Slovenije

V soboto, 4. marca 2023, je v Renčah potekalo OP Renč v skokih z male prožne ponjave in hkrati 1. tekma za pokal Slovenije.

Gimnastičarji ŠD Partizan Ravne so na OP osvojili tako posamično kot ekipno naslednje odlične rezultate.

Mlajše deklice: Mojca Valentar 2. mesto, Živa Kogelnik 3., Špela Trost 5., Sara Belhaima 31. in Nika Štosir 35. mesto. Ekipno so osvojile 2. mesto.

Mlajši deček: Enej Jurčič 13. mesto.

Starejše deklice: Lia Štruc 1. mesto, Iza Sentič 19., Anna Taks 21., Nia Tia Koren 31. in Vita Smolak 35. mesto. Ekipno so osvojile 3. mesto.

Mladinke: Neža Štern 1. mesto, Vita Čeh 6. in Milena Vranjek 14. mesto. Ekipno so osvojile 3. mesto.

Začetnice Neža Šuler, Frida Lampreht, Alina Močilnik, Zoja Plaznik, Nika Hribernik, Lorena Močilnik, Neli Steblovnik in Nika Donko pa so dosegle zadostno število točk v posamezni kategoriji in vse prejele medalje.

Na 1. tekmi za pokal Slovenije pa so v posamični kategoriji osvojile:

Mlajše deklice: Živa Kogelnik 3. mesto, Špela Trost 4. in Mojca Valentar 6. mesto.

Starejše deklice: Lia Štruc 2. mesto.

V kategoriji mladink in članic pa sta osvojili Neža Štern 4. in Vita Čeh 7. mesto.

Vsem tekmovalcem in trenerjem čestitamo za odlično uvrstitev tako posamično kot ekipno.