Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
14°C
0°C
SOB.
6°C
-6°C
Deli
3684

Novoletno druženje članov in upokojenih obrtnikov OOZ Radovljica

V soboto, 10. decembra, je Območna obrtno-podjetniška zbornica Radovljica organizirala novoletno druženje v Baročni dvorani v Radovljici. Vse zbrane je pozdravila predsednica zbornice Marija Hudovernik; župana občine Bled, župana občine Gorje in župana občine Radovljica, člane zbornice, upokojene obrtnike, njihove partnerje ter druge goste. V pozdravnem govoru se jim je zahvalila za sodelovanje in podporo. Tako kot vsako leto je tudi letos Območna obrtno-podjetniška zbornica Radovljica s priznanji izkazala zahvalo jubilantom za 10, 20, 30, in 40 let članstva pri Območni obrtno-podjetniški zbornici Radovljica.

Po končani prireditvi in v dobrem razpoloženju so si zbrani izmenjali nekaj besed, čestitali jubilantom ter nazdravili novemu letu. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!