Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
15°C
-6°C
JUTRI
14°C
-6°C
3673

Na OOZ Radovljica smo zaključili tečaj angleškega jezika

Območna obrtno-podjetniška zbornica je v sodelovanju z Ljudsko univerzo Radovljica in v okviru projekta ZNA, organizirala brezplačni 50-urni tečaj angleškega jezika.

Tečaj je vodila mentorica Špela Mrak. Udeleženci tečaja smo se naučili komuniciranja v angleškem jeziku v vsakdanjih priložnostih, s katerimi se srečamo v naših, turističnih krajih. Naučili smo se tudi, kako se sami znajdemo v različnih situacijah, ko smo turisti ali obiskovalci v tujini. Učenje angleškega jezika nam je bilo v zabavo tako, da se naslednje šolsko leto spet vidimo v nadaljevalnem tečaju. Pridružite se nam, priporočamo.

 

Projekt sofinancirata Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ter Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!