Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
28°C
13°C
JUTRI
28°C
14°C
Deli
2949

Novoletni koncert Območne obrtno-podjetniške zbornice Radovljica

Območna obrtno-podjetniška zbornica Radovljica je tudi letos pripravila novoletni koncert za svoje člane, jubilante, ki praznujejo okrogel jubilej članstva pri OOZ Radovljica ter upokojence in njihove svojce. Koncert je potekal v petek, 15. 12. 2017 v Baročni dvorani radovljiške graščine. Zbranim je nekaj pozdravnih besed namenila predsednica Območne obrtno-podjetniške zbornice Radovljica, gospa Marija Hudovernik. Dogodka sta se udeležila tudi župan občine Radovljica, gospod Ciril Globočnik in župan občine Bled, gospod Janez Fajfar. Prireditev je povezoval Nejc Šmit. Jubilantom, ki so praznovali 10, 20, 30 in 40 let članstva pri Območni obrtno-podjetniški zbornici Radovljica so podelili priznanja. Na koncertu je nastopila citrarka Tanja Zajc Zupan s Tejo Saksida in Janezom Repnikom, ki so izvajali skladbe in pesmi znanih domačih in tujih avtorjev. Po koncertu so zbrani ob prigrizku in dobri kapljici čestitali jubilantom ter nazdravili novemu letu in si zaželeli, da bi bil le-ta uspešen in tako želijo tudi drugim.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi