Logo MojaObčina.si

Radovljica

JUTRI
20°C
11°C
SRE.
21°C
9°C
2920

Najkrajše zgodbe 2017

Radovljiški pesnik, pisatelj in glasbenik Andrej Kokot se je s svojo zgodbo "Isplata" - "Izplačilo" (naslov so pri objavi v knjigi pač spregledali) uvrstil v zbornik beograjske založbe Alma "Najkraće priče 2017" (Najkrajše zgodbe 2017), ki je nedavno izšel in je na voljo tudi v pdf formatu.

Knjigo si lahko ogledate tukaj. Andrejeva zgodba je objavljena na strani 89.

Posebnost te zgodbe je, da je nastala "na mah", takoj ko je Andrej videl objavljeni razpis. Najprej jo je napisal v srbskem jeziku, sledila ji je še slovenska verzija.

To je že četrta letošnja Andrejeva objava v tujini, pri vseh pa je bil izbran preko razpisa. V začetku leta so ga objavili v literarni reviji Akt v Valjevu, pred nedavnim v Novem Sadu v zborniku ZmajJovanje. Četrta objava je napovedana septembra na Dunaju.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi