Logo MojaObčina.si

Radovljica

DANES
24°C
17°C
JUTRI
28°C
16°C
2569

3. nagrada Andreju Kokotu

Letošnji literarni razpis KGD Reciklaža iz Svete Trojice v Slovenskih Goricah je dal novo literarno zavetnico, Nino Kremžar, drugonagrajeni je Zoran M. Jovanović iz Srbije, tretjenagrajeni pa Radovljičan Andrej Kokot.

Andrej je dobil nagrado za kratko zgodbo “Pridi, greva raje plezat v meglo“, ki je z drugimi nagrajenimi in uvrščenimi objavljena tudi v tiskanem in elektronskem zborniku letošnjega natečaja.

Izvod zbornika je Andrej predal tudi radovljiški knjižnici, tako da si občani naše občine literarne podvige z omenjenega natečaja tudi preberejo, zbornik pa bo v kratkem na voljo tudi v elektronski obliki, v katerem bodo za razliko od tiskane izdaje, v kateri so objavljeni samo najboljši prispevki v natečaju, objavljeni vsi prispevki z natečaja. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi