Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
23°C
7°C
SRE.
24°C
9°C

zaposlitev

Gorenjska regija
Torek, 02. Junij. 2020

Telemarketing (m/ž) - delo od doma

Adriatikus d.o.o.
  • pogodbeno delo ali preko S.P.-ja
  • delo od doma
  • fiksno plačilo + dodatna stimulacija
Sobota, 06. Junij. 2020

Prodajni inženir - vodja programa (m/ž), Hrvaška

KataleaConsulting d.o.o.
  • Vodstvo podjetja in sodelavci vam bodo nudili vso potrebno podporo in usmeritve za uspešen začetek dela
  • Delo je dinamično ter vključuje obiske pri strankah, ki ponuja veliko izzivov osebne in strokovne rasti
  • Izobraževanja v tujini ter nagrajevanje pripadnosti podjetju
Četrtek, 18. Junij. 2020

Direktor upravljanja blagovnih skupin (m/ž)

Inštitut za poslovno-izobraževalne rešitve
  • Redno zaposlitev za polni delovni čas.
  • Dober finančni paket.
  • Dinamične delovne naloge in izzive.
  • Visoka stopnja opolnomočenja na področju upravljanja blagovnih znamk.
  • Možnost dokazovanja svojih sposobnosti.
  • Strokovni in osebni razvoj.
  • Delo v urejenem in stimulativnem okolju.

Svetovalec za fizične osebe (m/ž)

Prva osebna zavarovalnica d.d.

Menjamo našo podporo za TVOJO zavzetost

V PRVI smo mnenja, da so zadovoljni in zavzeti zaposleni ključ do uspešnosti in dolgoročne rasti podjetja, zato si prizadevamo zagotavljati spodbudno delovno okolje. V svoje vrste izbiramo pozitivno naravnane, angažirane posameznike, ki jim nudimo stimulativne delovne pogoje.

  • Pri nas bomo poskrbeli za stalno mentorsko podporo ter te bogatili na rednih izobraževanjih ter usposabljanjih.
  • Nudili ti bomo dragoceno podporo klicnega centra.
  • Delavnik si lahko prilagajaš lastnemu ritmu življenja, kar omogoča odlično ravnotežje med strastjo do dela in prostim časom.
  • Višina osebnega dohodka je odvi
Sreda, 24. Junij. 2020

Tržnik in svetovalec za spletni marketing (m/ž)

VSISI d.o.o.
  • delo dobi izkušen samoiniciativen, komunikativen, zanesljiv, urejen, vesten in resen posameznik, ki ima željo in cilj postati prodajno uspešen tržnik in je v ta namen pripravljen vložiti svojo energijo
  • v podjetju Vsi.si smo usposobljeni, da kandidate razvijemo v svetovalce za digitalni marketing
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 3 mesece
Ponedeljek, 01. Junij. 2020

Prodajalec v vrtnem centru Kalia Kranj

Izbrani kandidat bo zadolžen za naslednja dela in naloge: prevzemanje, pregledovanje in pripravljanje tehničnega blaga za prodajo..

Prodajalec/ka - Kranj

Od Vas pričakujemo: končano poklicno izobrazbo IV. stopnje, komunikativnost, fleksibilnost in osebno urejenost, smisel za delo s kupci, timski duh in pozitivno naravnanost.

Prodajalec (m/ž) na Jesenicah in v Žirovnici

Vaše delo bo zajemalo: prodajo blaga, svetovanje kupcem o prodajnih artiklih in možnostih plačila, opravljanje blagajniškega poslovanja in vodenje blagajniške dokumentacije..
Četrtek, 04. Junij. 2020

Komercialist NOTRANJSKA

Kratek povzetek delovnega mesta: vsaj 1.300 eur bruto zasližka za prvi mesec, izobrazba in izkušnje niso pogoj, predstavitev in trženje produkta na dogovorjenih terminih.