Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
15°C
10°C
SRE.
16°C
4°C

TD Kokra na prazniku kakijev

Kar nekaj časa smo se dogovarjali, kdaj bi izpeljali kolesarski izlet na Primorsko. Pa je padla ideja, da obiščemo 17.nov. še praznik kakijev, ki ga je organiziralo Turistično društvo Strunjan.

Člani TD Kokra smo že ob 8. uri zjutraj odrajžali proti morju. Seveda smo si privoščili na avtocesti odmor za kavico in nadaljevali pot  do Izole. Vreme nam je do poldneva omogočilo, da smo s kolesi raziskovali kraj in obalo. Nato smo se preselili v šotor, kjer je bil program in bogata ponudba na stojnicah. Vsa ponudba pa se je seveda vrtela okrog sadeža in izdelkov iz njega. Vsi smo jedli smuti z lesenimi žličkami. Menda pa velja, da je kaki sadna  pijača, ki moškim moč vrača.

Zapisala Jana Žebovec

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi