Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.11.2017

delno oblačno
Ponoči bo pretežno jasno. Ponekod po nižinah bo spet nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, v alpskih dolinah do -8, ob morju okoli 4 °C.
-4°C | 9°C
torek, 21.11.2017
-3°C | 11°C
sreda, 22.11.2017
1°C | 12°C
četrtek, 23.11.2017
2°C | 11°C
petek, 24.11.2017
4°C | 10°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
-4°C
9°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Uspešno izpeljali že 8. smučarski/deskarski ......


ŠPORT, OSNOVNA ŠOLA, DOGODKI, DRUŠTVA

| |
03.03.2016      20:47
A A

Uspešno izpeljali že 8. smučarski/deskarski tečaj za osnovnošolske otroke


Tudi tokrat se, kljub slabi tedenski vremenski napovedi med zimskimi počitnicami, nismo ustrašili organizirati že osmi smučarski in deskarski tečaj po vrsti.


Skupinska slika tečajnikov na smučišču
Skupinska slika tečajnikov na smučišču
Deli:
Kot smo že navajeni iz preteklih nekaj let, se nas od združitve počitnic z Ljubljančani drži res slaba vremenska napoved. Vseeno smo ostali optimisti in prvi dan smo se na parkirišču pred osnovno šolo v Preddvoru zbrali v suhem vremenu, saj je nedeljski dež do jutra povsem ponehal. Letos smo spet presegli številko osemdeset po številu tečajnikov in kot kaže trend zanimanja ne pada. Struktura udeležencev pa podobna kot lani: 20 se jih letos tečaja udeležilo prvič, 21 drugič, ostala polovica pa že trikrat oz. večkrat, kar kaže tudi na zaupanje, ki smo si ga pri starših pridobili v preteklih letih.

Porazdelili smo se po naših tradicionalnih barvnih kombinacijah od zelenih začetnikov preko oranžnih in modrih do rumenih znalcev, seveda na podlagi znanja učencev iz preteklih tečajev in dodatno pridobljenih informacijah od staršev ter preizkusom znanja novincev. Zopet smo sestavili deset skupin, ki jih je upravljalo 12 učiteljev.

Če gledamo tečaj kot celoto, smo imeli kar "srečo v nesreči". Trije dnevi so bili relativno suhi brez padavin, sredi tedna je padal suh sneg in ko že upali na najbolje, nas je proti koncu zadnjega dne zasul moker sneg in na koncu smo zaključek tečaja z razglasitvijo rezultatov četrtkove veleslalomske tekme izpeljali kar v dežju. 

Vseeno se velja zahvaliti pogumu staršev in dobri volji tečajnikov, predvsem najmlajšim začetnikom, ki so napravili prve korake na smučeh in se naučili smučati ter že preizkušenim smučarjem in deskarjem, ki so uspešno utrdili in nadgradili svoje znanje. 

Nasvidenje prihodnje leto!

Pripravil: Marjan Bogataj

P.S. Vse skupaj pa ne bi šlo tudi brez naslednjih:0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Športno društvo PREDDVOR? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Športno društvo PREDDVOR
Športno društvo PREDDVOR
SREDNJA BELA 52a
Tel:
Koledar dogodkov Preglej vse
November 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
20.11.2017
Danes ni dogodkov.
25.11.2017 | Tečaji in delavnice
Bralnca urica
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Karierni sejem MojeDelo.com
21.11.201 | Šport
Pohod DU: Ogled Šentalskega rudnika
23.11.2017 | Ostalo
Arheološko predavanje: Nova odkritja v Tupaličah
25.11.2017 | Tečaji in delavnice
Bralnca urica
29.11.2017 | Tečaji in delavnice
Karierni sejem MojeDelo.com

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo