Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
12°C
-1°C
ČE.
15°C
-6°C

Vabljeni na krvodajalsko akcijo

Krajevni odbor Rdečega križa Preddvor vabi na krvodajalsko akcijo, ki bo v petek, 17. avgusta 2018. Poseben avtobus bo b 6.00 odpeljal izpred občinske stavbe v Preddvoru, počakal pa bo še na avtobusnih postajah v Tupaličah. Kri boste darovali na Zavodu za transfuzijsko medicino v Ljubljani, krvodajalsko akcijo pa sklenili s prijetnim druženjem na slovenski obali.

Podrobne informacije si preberite v priloženem vabilu, katerega nekaj dni pred akcijo pokažite tudi delodajalcu, da vam bo odobril prost plačan dan. Dodatne informacije lahko dobite tudi pri poverjenikih oziroma predsednici odbora, Mileni Zupin na telefonski številki 041/382-270.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi