Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 26.05.2018

delno oblačno
Zvečer bodo še nastale krajevne plohe in nevihte, krajevno lahko tudi močnejše. Ponoči se bo sprva zjasnilo, proti jutru pa bo ponekod v notranjosti Slovenije nastala nizka oblačnost. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 18, v alpskih dolinah lahko tudi pod 10 °C.
12°C | 27°C
nedelja, 27.05.2018
13°C | 28°C
ponedeljek, 28.05.2018
15°C | 28°C
torek, 29.05.2018
16°C | 28°C
sreda, 30.05.2018
14°C | 28°C
Opozorila
Petek, 25.5.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
12°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila Dogodki

90 let Marice Snedec


DOGODKI, DRUŠTVA

| |
09.05.2018      14:32
A A

90 let Marice SnedecDeli:

Na Srednji Beli pri Preddvoru je 6. maja praznovala svoj 90. rojstni dan Marica Snedec. Ob njeni visoki častitljivi obletnici so ji prišli čestitat vsi najbližji sosedje, sorodniki in prijatelji. Pevke Društva upokojencev Preddvor »Josipine Turnograjske« so jo obdarile z darilcem in šopkom ter ji zapele nekaj pesmi, ki so namenjene njenemu prazniku. Nanjo pa ni pozabil niti župan Miran Zadnikar,  obdaril jo je s šopkom rdečih vrtnic.

Marica je že dolga leta naša članica, od leta 1981. Medtem je bila tudi članica UO kot poverjenica za Zgornjo Belo, nekaj časa pa je pomagala tudi poverjenici na Srednji Beli.

Gospa Marica je imela 3 sinove. Najmlajši sin Drago, ki je ostal z družino ob domačem ognjišču je prevzel skrb za mamo, ob bolezni in nemoči pa je tudi vnukinja Anja prevzela vso nego in skrb za svojo babico. Mama Marica ima poleg sinov še sedem vnukov in devet pravnukov.

S prijetnimi zvoki harmonike ji je popoldne popestrila Silva Rozman, vsi prisotni pa smi ji zaželeli največ zdravja in prijetnega bivanja v krogu domačih.

Marija Velikanje
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Preddvor!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo