Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 24.05.2018

pretežno oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Že zjutraj bodo posamezne plohe in nevihte, nato bo dopoldne le kakšna, popoldne pa bodo spet nekoliko pogostejše. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 24, na Primorskem do 27 °C.
13°C | 24°C
petek, 23.05.2018
11°C | 23°C
sobota, 25.05.2018
13°C | 25°C
nedelja, 26.05.2018
14°C | 26°C
ponedeljek, 27.05.2018
14°C | 26°C
Opozorila
Četrtek, 24.5.2018 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
13°C
24°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Sodelovanje občin Preddvor, Vodnjan in Blace


ŽUPANOVA BESEDA

| |
24.08.2017      19:30
A A

Sodelovanje občin Preddvor, Vodnjan in BlaceDeli:

Preddvorski župan Miran Zadnikar in direktor občinske uprave Marko Bohinec sta se prejšnji teden odzvala vabilu župana iz Vodnjana pri Puli, Klaudia Vitasovića ter se udeležila slavnostne seje ob tamkajšnjem občinskem prazniku. V okviru obiska sta si ogledala krajevne znamenitosti, vodnjanski župan pa je preddvorskemu izročil podpisano pismo o nameri sodelovanja med občinama. Marca letos se namreč Vitasović ni mogel udeležiti srečanja v Preddvoru, ko so predstavniki Vodnjana, srbske občine Blace ter Preddvora z omenjenim pismom potrdili, da nameravajo prijateljsko sodelovanje gojiti tudi vnaprej. Eden od rezultatov tega je tudi sodelovanje preddvorskih folkloristov na mednarodnem folklornem festivalu v Vodnjanu minuli konec tedna, s čimer so vrnili obisk tamkajšnjim folkloristom, ki so v začetku julija nastopili v Preddvoru. Že prihajajoči konec tedna pa preddvorski župan skupaj s podžupanom odhaja na obisk v srbsko občino Blace. Prve vezi so vse tri občine začele tkati prav v Vodnjanu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo