Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
2°C | 16°C
sreda, 24.10.2018
4°C | 22°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 14°C
petek, 26.10.2018
7°C | 18°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
16°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Preddvorčani znova gostujejo v Vodnjanu


TURIZEM, OBČINSKE

| |
17.11.2017      21:05
A A

Preddvorčani znova gostujejo v VodnjanuDelegacija iz Preddvora na 13. Dnevih oljčnega olja v Vodnjanu pri Puli: Podžupan Janez Brolih, direktorica Zavoda za turizem Ernesta Koprivc in župan Miran Zadnikar
Delegacija iz Preddvora na 13. Dnevih oljčnega olja v Vodnjanu pri Puli: Podžupan Janez Brolih, direktorica Zavoda za tu...
Deli:
V Vodnjanu pri Puli ta konec tedna, od petka 17., do nedelje 19. novembra, potekajo 13. Dnevi mladega oljčnega olja, na katerih znova sodeluje tudi Preddvor. Župan Miran Zadnikar, podžupan Janez Brolih ter direktorica Zavoda za turizem Ernesta Koprivc so se udeležili že otvoritve ter na preddvorski stojnici pozdravili prve obiskovalce. V petek zvečer so tudi letos nastopili nekdanji preddvorski folkloristi, ki so dogajanje med stojnicami popestrili že lani: to so plesalci, ki so plesali v sedemdesetih, med katerimi je tudi župan, ter muzikanta Brane Tičar - Gašper in Primož Krišelj.

Z Vodnjanom je Občina Preddvor prijateljske stike navezala že predlani, najprej na nivoju županstva, lani pa še na področju kulture. Na lanskih Dnevih oljčnega olja so stkali vezi tudi s srbskimi kolegi iz občine Blace, letos marca pa so vse tri občine v Preddvoru podpisale pismo o nameri sodelovanja. Tokratni obisk Preddvorčanov v Vodnjanu je že tretji uradni letos: poleti so folkloristi nastopili na tamkajšnjem mednarodnem folklornem festivalu, župan Miran Zadnikar in direktor občinske uprave Marko Bohinec pa sta v Vodnjanu gostovala ob njihovem občinskem prazniku.


Uradna spletna stran prireditve 13. Dnevi mladega oljčnega olja
http://www.dmmu.info/index.php/hr/

Program:
http://www.dmmu.info/index.php/hr/program/o-programu


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Preddvor
Občina Preddvor
Dvorski trg 10
Tel:(04) 275 10 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo