Logo MojaObčina.si

Prebold

JUTRI
27°C
9°C
PON.
24°C
13°C
2193

Video: Slovenska bakla v Preboldu

Več fotografij in posnetek dogodka si lahko ogledate na naslednjih povezavah:

https://bakla.olympic.si/fotoutrinki

https://www.prebold.si/index.php/turizem/galerija-dogodkov-2021

Na šolskem igrišču so baklo pričakali številni učenci OŠ Prebold, otroci iz vrtca, njihovi starši ter številni predstavniki društev. Slovensko baklo predal župan Vinko Debelak, nato pa je 25 uradnih nosilcev baklo poneslo po Preboldu iz šolskega igrišča, mimo knjižnice, bazena in športnih igrišč, skozi Gaj, mimo dvorca in vrtičkov, proti Domu starejših, med bloki Na zelenici, po stopnicah in nazaj na šolsko igrišče. Nasmejani obrazi in velika udeležba so pokazatelj, da se znamo združiti v olimpijskem duhu in športnem duhu. Nosilce  bakle je spremljalo preko 70 tekačev članov številnih športnih društev, ki delujejo v Občini Prebold  ali drugje. Za organizacijo dogodka je poskrbela ŠZ Prebold, skupaj z Občino Prebold in OŠ Prebold.

Vsem se zahvaljujemo za sodelovanje, da smo skupaj izpeljali ta lep dogodek.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi