Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
17°C
3°C
JUTRI
20°C
6°C

Cepljenje proti Covid-19 brez predhodnega naročanja v ZD Žalec

V Zdravstvenem domu Žalec za petek, 30. 7. 2021, načrtujejo akcijo cepljenja proti Covid-19 brez predhodnega naročanja.

Cepljenje nenaročenih bo potekalo med 11.30 in 13. uro v Kulturnem domu Žalec (Dom II. slovenskega tabora Žalec, Aškerčeva 9a ). Cepili bodo s cepivoma JANSSEN in PFIZER-BioNTech. Udeležite se lahko vsi od vključno 18. leta dalje, ki nimate znakov bolezni (povišana telesna temperatura, slabo počutje, kašljanje, izcedek iz nosu…). Cepili bodo s prvim odmerkom cepiva. Drugi odmerek cepiva, s katerim bodo cepili v petek, se predvideva čez 3 tedne, zato boste takrat ponovno povabljeni na cepljenje. S sabo morate imeti zdravstveno izkaznico in osebni dokument.

Tisti, ki ste v tem tednu že naročeni na cepljenje, prosimo upoštevajte dodeljeni termin in se cepljenja za nenaročene ne udeležujte. Enako velja za vse tiste, ki ste že prejeli prvi odmerek cepiva – o terminu za drugi odmerek boste obveščeni.

Z Zdravstveni dom » dr. Jožeta Potrate« Žalec
TAJNIŠTVO
Kontakt: tajnistvo@zd-zalec.si
(03) 7134 334

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi