Logo MojaObčina.si
DANES
8°C
5°C
JUTRI
10°C
4°C
Oceni objavo

Pohod z lučkami na Mrzlico

08.12.2023 smo se podali na zimski pohod z lučkami na Mrzlico. Sam pohod je poteka v pravih zimskih razmerah. Pričakal nas je sneg, led,....tako da smo se kar previdno podali do Planinskega doma na Mrzlica Kot je že sedaj v navadi smo v koči razdelili, čaj, da smo se pogreli, rešili smo teste iz planinske šole, žrebali dve naše planinske šalčke. Ker pa je seveda čas dobrih mož, je tudi planinski dobri mož prinesel darilca za naše pridne mlade planince. Ker pa seveda naše male ritke ne morajo biti primeru, smo šli pred planinski dom na SNEG-kepanje, dričanje in ostale zimske radosti. To je bil naš zadnji pohod Planinskega krožka Kozorog v letu 2023, tako da se vidimo in dobimo po praznikih.

Oglejte si tudi