Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Popoldne bo oblačno in deževno. Predvsem na Primorskem bodo sprva možne posamezne nevihte, tam bo začela pihati zmerna burja. Hladilo se bo, popoldanske temperature bodo le od 10 do 13, ob morju okoli 18 °C.
15°C | 18°C
nedelja, 23.09.2018
9°C | 25°C
ponedeljek, 24.09.2018
9°C | 20°C
torek, 25.09.2018
2°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
0°C | 17°C
Opozorila
Sobota, 22.9.2018 ob 13h
Popoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
15°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Pravljična ura pred velikonočnimi prazniki


KULTURA

| |
03.04.2018      8:39
A A

Pravljična ura pred velikonočnimi praznikiDeli:

V torek, 27. marca 2018, so najmlajši obiskovalci Občinske knjižnice Prebold prisluhnili zgodbici iz ljubke slikanice, ki govori o popolnem pomladnem dnevu. Ožarjenim s soncem, s prebujajočo se zelenečo naravo, ki se prebuja v dehtenju in omamnih vonjih pisanih cvetlic. Domišljiji smo pustili prosto pot, ko smo stran za stranjo slikanice spremljali ježka in njegove prijatelje, kako iščejo velikonočna jajca. Jazbeca, lisico, miški in zajčka poveže tudi iskanje izgubljenih mladih račk. Iščejo, odkrivajo, zvedavo spoznavajo zanimivosti pomladne skrivnosti. Najdejo vse skrite pirhe in ugotovijo, da je najlepše to, da te ob popolnem koncu dneva vedno čaka nekdo, ki ti je pomagal najti, kar si iskal.

Besedilo in fotografije: Lea Felicijan
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Prebold? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.