Logo MojaObčina.si

Prebold

DANES
6°C
-7°C
JUTRI
12°C
-4°C
Deli
751

Preboldski drugošolci šolsko leto zaključili z bralnim druženjem v knjižnici

Sreda, 20. junija 2018, je bila za drugošolce Osnovne šole Prebold vznemirljiv dan. Že se je čutil pridih počitnic, ko bodo šolske torbe pospravljene v kot in bodo sončni žarki vabili na vesela potepanja, k igri in zabavi. Tudi k počitku v kakšni senci. Predvsem pa bo časa za nove vragolije s prijatelji na pretek.

Vse to je bilo čutiti tisto sredo v Občinski knjižnici Prebold, ko so jo skupaj s starši in razredničarko Mojco Šketa napolnili šolarji 2. b. Bibliotekarka Lea Felicijan je vse zbrane uvodoma pozdravila in jim predstavila knjižnico ter jih obenem povabila, naj postanejo člani knjižnice, če to še niso. Koliko smeha lahko doživimo ob knjigah, so spoznali navdušeni otroci, ko so jim Tanja Gostečnik, Mojca Debelak in Lea Felicijan prebrale nekaj neizmerno zabavnih zgodbic o Petru Nosu in prikupni dihurji družinici. Sledila je ganljiva zahvala razredničarki za odstiranje novih obzorij znanja skozi šolsko leto. Druženje so starši otrokom popestrili s sladolednim presenečenjem, kot nalašč za uvod v dolge počitnice.

Besedilo: Lea Felicijan
Fotografije: Matjaž Debelak

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!