Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.08.2018

pretežno jasno
Danes bo pretežno jasno. Na Primorskem bo pihala šibka burja. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 32, na Primorskem okoli 34 °C.
14°C | 32°C
torek, 21.08.2018
16°C | 32°C
sreda, 22.08.2018
15°C | 31°C
četrtek, 23.08.2018
15°C | 32°C
petek, 24.08.2018
15°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.8.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Preboldski drugošolci šolsko leto zaključili ......


KULTURA

| |
26.06.2018      8:54
A A

Preboldski drugošolci šolsko leto zaključili z bralnim druženjem v knjižniciDeli:

Sreda, 20. junija 2018, je bila za drugošolce Osnovne šole Prebold vznemirljiv dan. Že se je čutil pridih počitnic, ko bodo šolske torbe pospravljene v kot in bodo sončni žarki vabili na vesela potepanja, k igri in zabavi. Tudi k počitku v kakšni senci. Predvsem pa bo časa za nove vragolije s prijatelji na pretek.

Vse to je bilo čutiti tisto sredo v Občinski knjižnici Prebold, ko so jo skupaj s starši in razredničarko Mojco Šketa napolnili šolarji 2. b. Bibliotekarka Lea Felicijan je vse zbrane uvodoma pozdravila in jim predstavila knjižnico ter jih obenem povabila, naj postanejo člani knjižnice, če to še niso. Koliko smeha lahko doživimo ob knjigah, so spoznali navdušeni otroci, ko so jim Tanja Gostečnik, Mojca Debelak in Lea Felicijan prebrale nekaj neizmerno zabavnih zgodbic o Petru Nosu in prikupni dihurji družinici. Sledila je ganljiva zahvala razredničarki za odstiranje novih obzorij znanja skozi šolsko leto. Druženje so starši otrokom popestrili s sladolednim presenečenjem, kot nalašč za uvod v dolge počitnice.

Besedilo: Lea Felicijan
Fotografije: Matjaž Debelak
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Prebold? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!