Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 23.10.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo v zahodni Sloveniji pretežno jasno. Drugod bo delno jasno, na jugu bo več oblačnosti. Na Primorskem bo pihala šibka do zmerna burja, drugod severovzhodnik.
2°C | 17°C
sreda, 24.10.2018
4°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
7°C | 16°C
petek, 26.10.2018
5°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 22.10.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
17°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

ANDREJA CILENŠEK IN NJENA KNJIGA ŽIVLJENJA


KULTURA

| |
21.09.2017      12:06
A A

ANDREJA CILENŠEK IN NJENA KNJIGA ŽIVLJENJADeli:

V torek, 19. septembra 2017, smo se v Občinski knjižnici Prebold podali na osebnostno notranjo pot. V goste smo povabili Andrejo Cilenšek, ki je predstavila svoje knjižno delo z naslovom Knjiga Življenja.

Andreja Cilenšek je raziskovalka življenja in s tem prostovoljka v Domu ob Savinji Celje ter prostovoljka in vodja programa prostovoljstvo v Slovenskem društvu hospic. Skozi študij Organizator socialne mreže, ki ga ravno končuje z diplomsko nalogo, je dobila potrditev, da jo delo s starostniki osmišlja in notranje polni. Predvsem pa ji daje potrditev, da lahko veliko dobrega da in istočasno dobi tudi nazaj. Po sinovi nezgodi na prvi dan lanskih poletnih počitnic je zaradi čustvene stiske, ki jo je doživela, začutila, kako potreben je vodnik, ki lahko marsikomu pomaga, da se sooči s svojimi čustvi, razmisli o svojem življenju in o minljivosti ter to tudi zapiše. Tako je izdala vodnik v notranji svet z naslovom Knjiga Življenja, ki ga je predstavila v večeru. S pomočjo predstavljene knjige spoznavamo sebe, razmislimo o neizrečenih besedah, predvsem pa o svojih občutkih do sebe, do bližnjih, na splošno do življenja in navsezadnje tudi do minljivosti. Vse to nam omogoča osebno rast, globlji stik s sabo, večjo jasnost in mir, boljše medsebojno sodelovanje in nenasilno komunikacijo, ki je podlaga za kakovostno življenje.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Prebold? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
23.10.2018 | Družabni dogodki
Čarodej v Občinski knjižnici Prebold
26.10.2018 | Kultura
Muzikal - V VASI MOJEGA DEKLETA

Bodite prvi pri oddaji mnenja.