Logo MojaObčina.si

Prebold

JUTRI
1°C
-4°C
SRE.
-2°C
-3°C
Deli
758

ANDREJA CILENŠEK IN NJENA KNJIGA ŽIVLJENJA

V torek, 19. septembra 2017, smo se v Občinski knjižnici Prebold podali na osebnostno notranjo pot. V goste smo povabili Andrejo Cilenšek, ki je predstavila svoje knjižno delo z naslovom Knjiga Življenja.

Andreja Cilenšek je raziskovalka življenja in s tem prostovoljka v Domu ob Savinji Celje ter prostovoljka in vodja programa prostovoljstvo v Slovenskem društvu hospic. Skozi študij Organizator socialne mreže, ki ga ravno končuje z diplomsko nalogo, je dobila potrditev, da jo delo s starostniki osmišlja in notranje polni. Predvsem pa ji daje potrditev, da lahko veliko dobrega da in istočasno dobi tudi nazaj. Po sinovi nezgodi na prvi dan lanskih poletnih počitnic je zaradi čustvene stiske, ki jo je doživela, začutila, kako potreben je vodnik, ki lahko marsikomu pomaga, da se sooči s svojimi čustvi, razmisli o svojem življenju in o minljivosti ter to tudi zapiše. Tako je izdala vodnik v notranji svet z naslovom Knjiga Življenja, ki ga je predstavila v večeru. S pomočjo predstavljene knjige spoznavamo sebe, razmislimo o neizrečenih besedah, predvsem pa o svojih občutkih do sebe, do bližnjih, na splošno do življenja in navsezadnje tudi do minljivosti. Vse to nam omogoča osebno rast, globlji stik s sabo, večjo jasnost in mir, boljše medsebojno sodelovanje in nenasilno komunikacijo, ki je podlaga za kakovostno življenje.

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij