Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.04.2018

pretežno jasno
Ponoči in zjutraj bo jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 5 do 12 °C.
8°C | 27°C
torek, 23.04.2018
9°C | 29°C
sreda, 24.04.2018
11°C | 25°C
četrtek, 25.04.2018
8°C | 27°C
petek, 26.04.2018
11°C | 25°C
Opozorila
Sobota, 21.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
27°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

ANDREJA CILENŠEK IN NJENA KNJIGA ŽIVLJENJA


KULTURA

| |
21.09.2017      12:06
A A

ANDREJA CILENŠEK IN NJENA KNJIGA ŽIVLJENJADeli:

V torek, 19. septembra 2017, smo se v Občinski knjižnici Prebold podali na osebnostno notranjo pot. V goste smo povabili Andrejo Cilenšek, ki je predstavila svoje knjižno delo z naslovom Knjiga Življenja.

Andreja Cilenšek je raziskovalka življenja in s tem prostovoljka v Domu ob Savinji Celje ter prostovoljka in vodja programa prostovoljstvo v Slovenskem društvu hospic. Skozi študij Organizator socialne mreže, ki ga ravno končuje z diplomsko nalogo, je dobila potrditev, da jo delo s starostniki osmišlja in notranje polni. Predvsem pa ji daje potrditev, da lahko veliko dobrega da in istočasno dobi tudi nazaj. Po sinovi nezgodi na prvi dan lanskih poletnih počitnic je zaradi čustvene stiske, ki jo je doživela, začutila, kako potreben je vodnik, ki lahko marsikomu pomaga, da se sooči s svojimi čustvi, razmisli o svojem življenju in o minljivosti ter to tudi zapiše. Tako je izdala vodnik v notranji svet z naslovom Knjiga Življenja, ki ga je predstavila v večeru. S pomočjo predstavljene knjige spoznavamo sebe, razmislimo o neizrečenih besedah, predvsem pa o svojih občutkih do sebe, do bližnjih, na splošno do življenja in navsezadnje tudi do minljivosti. Vse to nam omogoča osebno rast, globlji stik s sabo, večjo jasnost in mir, boljše medsebojno sodelovanje in nenasilno komunikacijo, ki je podlaga za kakovostno življenje.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občinska knjižnica Prebold? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!