Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo na Primorskem in deloma Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, proti vzhodu pa bo vse več jasnine, predvsem v Prekmurju je še možna jutranja megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 7 do 13, v zatišnih legah severne Slovenije okoli 4 stopinje C.
6°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 15°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dnevna ponudba svežih malic pri Gostilni in ......


OSTALO

| |
02.10.2013      14:11
A A

Dnevna ponudba svežih malic pri Gostilni in piceriji Maestro


Od torka do petka vam je med 11h in 13h na voljo več različnih menijev malic, ki vam jih prijetno osebje gostilne in picerije Maestro hitro in z nasmehom postreže.


Deli:
V prijetnem ambientu Gostilne in Picerije Maestro se bodo za vaše zadovoljstvo še posebej potrudili. Najdete jih na bazenu Prebold, kjer vas bodo pričakali odprtih rok. Na notranji terasi bazena Prebold in zunaji terasi poskrbijo poskrbeli, da vedno mamljivo diši po slastnih picah, morski hrani in drugih hišnih specialitetah. Ponujajo tudi greha vredne Cocktaile, izbrana vina ter malo drugačna piva.
V ponudbi so tudi dnevno sveže malice in to kar štirje različni meniji po recesijko nizki ceni 3,90€. Verjemite, da pa porcije niso nič kaj siromašne. Dnevno ponudbo si lahko tudi ogledate na novi Facebook Strani in jih tudi ''všečkate''.
Malice tudi lahko prednaročite, če vas lovi čas. Dosegljivi so vam na 030 333 373. Pa dober tek vam želi Maestro!


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Prebold!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.