Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
17°C
3°C
JUTRI
20°C
6°C

zaposlitev

Savinjska regija
Sobota, 30. Oktober. 2021

Ličar (m/ž)

JKPS d.o.o.

• redno plačilo in urejene delovne pogoje
• mlado in motivirano ekipo sodelavcev
• variabilno nagrajevanje
• uvajanje z mentorjem
• dinamično delo
• možnost osebnega in strokovnega razvoja
• pogodbo o zaposlitvi bomo sklenili za nedoločen čas, s 3-mesečnim poskusnim delom

Nedelja, 31. Oktober. 2021

Monter (m/ž) - Celje - Levec

LES-MMS d.o.o.

Kandidatom nudimo zanimivo in samostojno delo, možnost izobraževanja in profesionalnega razvoja.

Tehnolog kakovosti (m/ž) v oddelku projektne kakovosti

odelo Slovenija d.o.o.

Nudimo vam: dinamično delo v mednarodnem in urejenem delovnem okolju,  stimulativno plačilo, prijeten kolektiv ter možnost strokovnega in kariernega razvoja.

Nedelja, 14. November. 2021

Višji inženir za tehnologijo in operativni razvoj m/ž

Gorenje, d.o.o.
  • Ambiciozno delovno okolje z izkušenim vodstvom, ki spodbuja izražanje lastnih idej,
  • Zaposlitev za nedoločen čas, z željo po dolgoročnem sodelovanju,
  • Možnost za napredovanje,
  • Raznoliko delo, kjer boste lahko pokazali svoje organizacijsko znanje in vodstvene sposobnosti.
Petek, 29. Oktober. 2021

Svetovalec (m/ž)

Vaše naloge: Svetovanje strankam o prodajnih izdelkih, ponujanje celovitih rešitev, priprava ponudb za stranke, polnjenje prodajnih polic in skrb za urejenost prodajnega prostora, reševanje reklamacij.
Torek, 02. November. 2021

Samostojni tehnolog (m/ž)

Od kandidatov/kandidatk pričakujemo: da imajo najmanj Univerzitetno izobrazbo Univerzitetni diplomirani inženir strojništva ali več..

Inženir strojništva (m/ž)

Od vas pričakujemo naslednje kompetence: visoko strokovno ali univerzitetno izobrazbo tehnično-strojne smeri..