Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
27°C
11°C
PON.
22°C
14°C
Deli
1062

Velik uspeh glasbenikov s kompilacije 'Polzela ima svojo muziko 2018'

Glasbena skupina Vudlenderji, ki se je predstavila na lanski glasbeni kompilaciji Društva Dobra ideja "Polzela ima svojo muziko 2018", žanje velike uspehe. Med izjemno konkurenco je bila izbrana za nastop na Popevki 2019, ki je potekala 15. septembra 2019 na programu nacionalne televizije. Vudlenderji so se s skladbo Kam bi šla uvrstili na drugo mesto ter prejeli  nagrado strokovne žirije za najboljše besedilo. Zasedbo Vudlenderji sestavljajo: Maša But, Matic Plemenitaš, Tomaž Hostnik, Jaka Krušič, Žiga Vešligaj in Gregor Hrovat. Tudi letos v Društvu Dobra ideja pod taktirko Jurija Žoharja pripravljajo izid druge kompilacije "Polzela ima svojo muziko 2019", na kateri bo poleg Vudlenderjev mogoče slišati tudi veliko drugih polzelskih avtorjev glasbe, ki kulturno bogatijo naš kraj in vso našo deželo, saj jih lahko slišimo na največjih slovenskih glasbenih postajah. Druga kompilacija izide konec meseca oktobra in jo bo mogoče dobiti na sedežu Društva Dobra ideja na Polzeli.

Bina Plaznik

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi