Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
25°C
12°C
JUTRI
27°C
11°C
Deli
988

Izid druge glasbene kompilacije "Polzela ima svojo muziko 2019"

Letošnja zgoščenka z avtorsko glasbo glasbenikov iz polzelske občine izide sredi novembra.

Ideja o izidu kompilacije se je porodila članu Društva Dobra ideja Juriju Žoharju, ki je po duši in srcu glasbenik ter se že več kot dvajset let ljubiteljsko ukvarja z glasbo. Namen kompilacije je podpora glasbeni kulturi na Polzeli ter predvsem posameznikom, ki ustvarjajo avtorsko glasbo, in njihovemu razvoju. Letos izide že druga po vrsti. Spet bomo slišali zanimive skladbe mešanih žanrov. Več o sodelujočih glasbenikih pa kmalu v občinskih novicah in družbenih medijih. Fotografije so s snemanja Kvinteta Sakstet, ki med drugimi sodeluje na novi zgoščenki z avtorsko skladbo Gašperja Smisla.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi