Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
26°C
14°C
JUTRI
25°C
8°C
1147

Ob dnevu žena obisk najstarejših članic Društva upokojencev Polzela


Komisija za tehnično kulturo pri Zvezi društev upokojencev Slovenije (ZDUS) je k sodelovanju povabila člane društev upokojencev Slovenije, ki se ukvarjajo z rokodelstvom. Iz našega društva sta se na razpis prijavili članici, ki sta med drugim dejavni tudi v skupini Iskrice.


Vsaka je izvezla dva privlačna izdelka. Po končanem delu sta se odločili, da za dan žena svoje stvaritve podarita najstarejšima članicama našega društva. Pri predaji daril se je pridružil še predsednik društva. Beti Mlakar je svoj izdelek podarila najstarejši članici Angeli Košmrlj, ki bo letos praznovala sto let, Jožica Jegrišnik pa je svojega poklonila drugi najstarejši članici Bogomili Vidmajer, ki bo letos dopolnila 98 let.


Obema smo zaželeli predvsem zdravja. Upamo, da se bomo junija, ko bosta praznovali, smeli ponovno srečati. Prav tako pa smo ju že povabili na srečanje ob praznovanju 70-letnice našega društva. 


Igor Pungartnik

     

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi