Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
20°C
5°C
JUTRI
22°C
7°C
5971

Polzelani odlični na državnem prvenstvu v odbojki na mivki

V Ljubljani je na Kongresnem trgu 29. julija 2022 potekalo državno prvenstvo v odbojki na mivki v kategorijah do 16, 18 in 20 let, na katerem so se najboljši mladi odbojkarice in odbojkarji pomerili za državne naslove.

Državno prvenstvo v katergoriji do 16 let (fantje) je prineslo zmago Jaku Cestniku s soigralcem Liamom Klingerjem. Državno prvenstvo v kategoriji do 18 let (dekleta) sta proslavili Taja Ferlež in soigralka Živa Donko. Državnega prvenstva v kategoriji do 20 let (dekleta) pa sta se veselili Rima Posedel in soigralka Zoja Kalar.

Iskrene čestitke vsem za dosežen uspeh.                      


Darja Ferlež

                                                                                    

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi