Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
3°C
-5°C
JUTRI
2°C
-2°C

Par plešočih flamingov prinesel veselje in dobro voljo na Polzelo

Flamingi spadajo med zelo družabne vrste ptic. Društvo Dobra ideja s Polzele je organiziralo poletni 'walkaround'. Po polzelski promenadi, obarvani s poletnim vzdušjem, sta se sprehajali animatorki Bina Plaznik in Goja Lajlar, napravljeni v par flamingov. Iz zvočnika je igrala glasba in flaminga sta z mimoidočimi tudi zaplesala.
Flaminga sta bila na leno, vroče sobotno popoldne prava atrakcija za mimoidoče. Mimovozeči so veselo trobili, mahali in fotografirali iz avtomobilov. Marsikdo od mimoidočih  je od daleč fotografiral in se nasmihal ob rožnatih pojavah, nekateri otroci pa so se opogumili in se fotografirali s plešočima flamingoma za spomin na zabavno srečanje. Ljudem sta animatorki ustvarili iskrico v popoldnevu in zgodbo za pripovedovanje.

Jurij Žohar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi