Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
19°C
8°C
JUTRI
19°C
11°C

Ko domišljija ne pozna meja

"Ne morem si privoščiti dragih umetniških materialov za ustvarjanje" je pogosto le izgovor, ko nimamo volje in zagona za kreacijo. Živi dokaz za to je mladi ustvarjalec, Polzelan Aleš Krajnc.
Komaj je zbral pogum, da bi širši publiki pokazal, kakšna je njegova domišljija za ustvarjanje. Šele na prigovarjanje prijateljev in znancev se je odločil, da pokaže, kaj zna. Ker je pravi "dobroidejnik", smo v društvu nemudoma želeli objaviti nekaj fotografij njegovih del. Opazovalca fascinira to, da za ustvarjanje ne uporablja drugega kot le naravne materiale. Največji izziv mu predstavljajo velike figure iz kamnov, ki jih postavlja po svojih popotovanjih po Sloveniji. Včasih pa njegove skulpture na prvi pogled kršijo osnovne fizikalne zakonitosti in kljubujejo celo gravitaciji - in to brez lepila! V prihodnosti načrtuje tudi kakšno delavnico in samostojno razstavo. Naj fotografije govorijo same.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi