Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
34°C
16°C
JUTRI
28°C
17°C
3934

Glasbeni spektakel Pihalnega orkestra Cecilija z gosti: "Prisluhni mi"

Ste že tudi vi pogrešali glasbo v živo? V soboto, 21. maja 2022, smo vam člani Pihalnega orkestra Cecilija pripravili pravo glasbeno poslastico.

V Športni dvorani Polzela je bil koncert Pihalnega orkestra Cecilija, ki deluje pod okriljem KGD Polzela. Pripravili smo izbor raznovrstne glasbe. Številni poslušalci so nam potrdili, da se je resnično za vsakega našlo nekaj.

Pridružila se nam je vrhunska vzhajajoča pevska zvezda Ana Grdadolnik, ki je s svojim izpiljenim glasom dodala svojo noto našemu koncertu. Skupaj smo izvedli njeno avtorsko skladbo "Zgodbe", vsem dobro poznano evrovizijsko pesem "Prisluhni mi", za konec pa je vrhunsko odpela izjemno zahtevno pesem "I have nothing". 

Pridružila se nam je tudi Mažoretna skupina Liboje. Mažoretke so spretno odplesale svojo koreografijo na avtorsko pesem našega dirigenta in predsednika KGD Polzela Gašperja Smisla z naslovom "Prvomajski nageljni". 

S plesnimi koraki so nas prevzeli učenci in učitelji plesne šole TEJ Dance.

Vsem, ki ste prišli, se iz srca zahvaljujemo za vaš obisk. Vaša podpora in lepe besede nam dajejo motivacijo za naprej. 


Živa Avžner

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi