Logo MojaObčina.si

Polzela

JUTRI
15°C
5°C
SRE.
17°C
1°C

Kulturno društvo Dobra ideja gostovalo v Žalcu

Lik gospodične Mici, ki ga upodablja Bina Plaznik iz polzelskega Kulturnega društva Dobra ideja, je tokrat gostoval v Žalcu na otroškem dogodku Hmeljko fest.

Interaktivna gledališka predstava za otroke z naslovom "Voda je naše največje bogastvo!", ki je prejšnji mesec doživela premiero na Polzeli, poudarja pomen dostopa do vode. Dandanes nam je samoumevno, da iz pipe priteče voda, kadar koli si to zaželimo. Kaj pa, če se lepega dne to ne zgodi? Gospodična Mici je na Hmeljko festu skupaj z maskoto Hmeljko na šaljiv način predstavila otrokom, kako pomembna je voda za življenje in tudi za rast "zelenega zlata" v Savinjski dolini. Predstavo je obogatilo še Hmeljkovo kolo sreče. 

FOTO: Jurij Žohar

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi