Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
13°C
-5°C
JUTRI
14°C
-2°C

Tretja glasbena kompilacija 'Savinjska ima svojo muziko 2020' na Radiu Slovenija

Petega januarja 2021 je Jurij Žohar iz Društva Dobra ideja v oddaji "Na sceni" v programu Radia Slovenija Val 202 predstavil svoj projekt, glasbeno kompilacijo "Savinjska ima svojo muziko 2020". Hvala za podporo Jerneju Venetu in Valu 202! Med vsem izvajalci je voditelj izbral šest avtorjev, katerih skladbe so zavrteli v oddaji. Čestitke vsem izvajalcem z letošnje kompilacije. To so:

1. BO! – Boštjan Meh, Robi Kugler, Jurij Žohar, Gregor Hrovat
2. JAN POTRČ – Jan Potrč

3. DAVID – Aleš Nežmah

4. ALEŠ ROMIH - Aleš Romih
5. HAILENSTEIN - Simon Cukjati, Matija Kač, Žan Kranjc

6. NOXIRE - Marcel Vovk, Filip Jahiri, Drago Užmah

7. DEAD CREW – Simon Cukjati, Žan Kranjc, Robi Dobrišek
8. CODOGAST – Igor Košak, Peter Steblovnik, Gregor Dolinšek, Anej Galijot
9. UROŠ PLANINC GROUP – Uroš Planinc
10. INTERCEPTOR – Master Čulk, El Padre, Bagi, Drugs, Plan B.
11. PONY EXPRES – Jože Škorjanc, Aleš Breznik, Bojan Groznik, Edo Bahč, Bojan Bahč, Brane Grilj
12. KRAJCARJI – Drago,David, Rok, Franci Strojanšek
13. SOCIAL DISTANCE – Matej Zagoričnik, Marko Rak, Gorazd Lajlar, Rok Črepinšek, Miha Lokovšek
14. RENOVATIO – Josip, Toni Križnič, Matej Korenjak, Grega
Lajlar, Gorazd Lajlar, Grega Korber
15. DRY FISH – Alen Gostečnik, Igor Košak, Gregor Dolinšek, Uroš Dolinšek
16. NEWEM – Rok Sitar, Gorazd Cizej, Jaša Šrot, Tomaž Kozlar, Peter Masnec
17. EARTH SHOCK – Matevž Gobec, Janez Žolnir, Luka Pajk, Blaž Senica

18. GASOS BAND – Marcel Vovk, Filip Jahri, Drago Užmah

19. Mr. SINTOS – Uroš Dolinšek
20. JURIŠ – Jurij Žohar


Hvala za podporo vsem donatorjem: @občinapolzela, @občinabraslovče, Občina Žalec, @4savtomobili, @dekorativacehner, Clef Brewery, @elektročakš, @elmar, @kavarnakoronažalec,@aliansa, @lekarnapolzela, @svečarstvoandrejačulk, @antonseličelektroinstalacijeintrgovina, Bp Avto, @blajfasteners.


Na voljo je še nekaj izvodov. Svojega si lahko priskrbite, če pišete na Facebook stran Društva Dobra ideja. Glasbeniki ne počivajo. V pripravi je že četrta glasbena kompilacija "Savinjska ima svojo muziko 2021". Morda bo glasbenikom letos uspelo predstaviti svojo glasbo tudi v živo, na kakšnem koncertu.


Bina Plaznik


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi