Logo MojaObčina.si

Poljčane

DANES
33°C
14°C
JUTRI
29°C
17°C
Deli
1362

NAMIZNI TENIS, EKIPNO MEDOBČINSKO PRVENSTVO

V sredo, 16. 1. 2019, smo na OŠ Kajetana Koviča Poljčane gostili ekipno medobčinsko prvenstvo v namiznem tenisu. Tekmovanja so se udeležile 3 šol, Laporje in Poljčane sta imeli po 2 ekipi, skupaj je tako nastopilo 5 ekip. Tekmovanje je trajalo od 13. do 15.30 ure. V ekipnem tekmovanju nastopijo za posamezno ekipo 4 tekmovalci, 2 dečka in 2 deklici, ki odigrajo vsak 1 tekmo z nasprotniki, v primeru neodločenega rezultata po štirih tekmah se odigra še dodatna tekma mešanih dvojic.

Najboljša je bila prva ekipa OŠ Gustava Šiliha Laporje. Drugo mesto je osvojila OŠ Jožeta Pučnika Črešnjevec, tretje pa druga ekipa OŠ Gustava Šiliha Laporje. Naša šola se je uvrstila na zadnji dve mesti, druga ekipa je premagala prvo in osvojila skupno četrto mesto, prva ekipa OŠ Kajetana Koviča Poljčane pa je bila na koncu peta.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi