Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
4°C
JUTRI
21°C
6°C

Medobčinsko prvenstvo v odbojki za starejše deklice na OŠ Kajetana Koviča Poljčane

Na naši šoli smo 8. 12. 2022 organizirali medobčinsko prvenstvo za starejše deklice. Tekmovanje bi moralo biti na OŠ dr. Jožeta Pučnika na Črešnjevcu. Zaradi rekordnega števila prijavljenih šol, kar sedem se jih je prijavilo, smo jim priskočili na pomoč, saj imamo možnost igranja na dveh igriščih. Tekmovanje smo tako izvedli v dveh skupinah, kjer smo igrali po sistemu vsak z vsakim. Na žalost smo kljub dobri igri in nekaj točkam razlike obe tekmi v skupini B izgubili. Igrali smo proti OŠ Pohorskega odreda Slov, Bistrica in proti OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica.  Preostala nam je tekma za 5. mesto, ko smo igrali proti 2. OŠ Slov. Bistrica. Tudi to smo izgubili.  Punce so bile seveda razočarane, vendar si nimajo kaj očitati, saj so po nekaj treningih pokazale precejšen napredek in bile vselej zelo blizu zmagi. Zelo je izstopala le zmagovalna ekipa iz Spodnje Polskave, kjer celotna prva ekipa trenira v klubu, zato so pokazale odlične igre. Čestitke puncam za končno 6. mesto!

Končni vrstni red medobčinskega prvenstva:
1.   OŠ Antona Ingoliča Spodnja Polskava
2.   OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica
3.   OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec
4.   OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica
5.  OŠ Slovenska Bistrica
6.  OŠ Kajetana Koviča Poljčane
7.  OŠ Gustava Šiliha Laporje    Ranko Leskovar, OŠ Kajetana Koviča Poljčane


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi