Logo MojaObčina.si

Poljčane

JUTRI
11°C
1°C
SRE.
9°C
0°C
Deli

Donacije za Luko Brajliha

V nedeljo, 25. 2. 2018, je KUD Janko Živko Poljčane organiziral dobrodelni koncert, kjer so se zbirala sredstva, ki bi malemu Lukcu omogočila lažji in boljši dostop do dragih, a zanj izjemno pomembnih in koristnih nevrofizioterapij. Odziv je bil izjemen, neverjeten..... vsi, ki smo bili del dogodka, obiskovalci, nastopajoči, vsi, ki so s svojim delom in pomočjo doprinesli, da je bila prireditev tako uspešna, si lahko sežemo v roke in si priznamo, da imamo voljo in da najdemo pot.

Pot pa še ni končana.... še vedno se zbirajo sredstva, saj mora Luka biti deležen stalne obravnave, vsak teden, vsako leto, da bomo lahko nekoč ponosni na njegove prve korake.....

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi